Powered By Blogger

Tuesday, 4 October 2011

Find a new way.

Olen ebaõiglane. Natuke kummitab hinges veel see päev kui ei teinud midagi kui ta hädas oli. Ma oleks pidanud midagi tegema.
isik a) pidi mulle täna midagi rääkima. ootan endiselt.
isik b) ei saa aru, kas elada minevikus ja käituda selle järgi või käituda nii, nagu on praegu. Kui panen ennast uskuma, et ta on muutunud ja siis jälle pettun siis arvan, et käitun ka edaspidi nii, nagu enne ja nii, nagu ta tegelikult väärib.
isik c) kui avaneb võimalus, siis ma haaran sellest kinni
isik d) naljakas, et suhelda hea, toreda ja vaimuka inimesega olen ma lihtsalt arg ja näitan ennast lollisti välja
isik e) jah, ma olin paha. jah. kuid kas talle jäi kohe mulje, et mind ei peaks kohtlema, nagu teisi?
isik f) soz ei viitsi eriti su tujudega kaasas käi a.
isik g) vabandust. aga selline ma olen.
isikud h, i, j) palun leidke endale midagi targemat teha. ehk get a life.
isik k) tegelikult tahaks sinuga rohkem suhelda, kuid mitte nii, et sa midagi arvama ei jääks.
isik l,m) HALLOOOO???? ma olen ka olemas!
isik n, o, p) PALUN, ma mõtlesin seda tõsiselt.

No comments:

Post a Comment