Powered By Blogger

Thursday, 6 October 2011

Jalge all on tee, kruusatee...

Hm. Mõtlesin, et kirjutaks oma päevast. See oli nii awsum et ise ka ei usu. Hommikul läksin bussi pääle ja ei jõudnud jälle enne seda juuxeid kammida. :D:D:D Ohwell, jõudsin kooli oli füsa. Sama teema mis eile, st keegi ei saanud eile neist abiturientidest aru. -.- siis oli vene keel, kah jama, keemias tegime põhiliselt tv-st, matas ma sain õnneks aru, mai kujuta ette mis ma praegu teeksin, kui ma poleks sellest teemasr aru saanud. Siis pidi olema bio ja kontrolltöö, aga ma läksin sinna YFU loengule saali. Väga põnev oli, aga kui ma kuulsin inimestest, kes olid ikka sitax vaeva näinud et sponsoreid saada ja väga pühendunud olnud asjale, siis ma mõtlesin, et ma vist ei vääriks sellist asja. Aga eks näis mis juhtub, kui ma Hollandisse lähen ja särkivärki. Ootan juba, polegi kunagi nii kaugele minna saanud. Okok tegelt see pole ju kaugel aga jh. Niinii, pärast seda asja oli söök ja pmts oleks koju saanud, aga kuna bio konta oli tegemata, siis pidin 6. tunni ootama & 7. tunni ajal tegema konta ära. Loodan et saan 8 or smth. :D siis läksin sügistuultes koju, panin musa kõrvaklappides üürgama ja nautisin sügisvihma. Armas eks. Õhtupoole läksin solfi, tulin tagasi ja nüüd kodus. Retsimisele minna ei viitsinud. Söön Maiuspala ja kohe hakkan matat tegema.








Fakt on see, et see oli üsna mõtetu postitus.

No comments:

Post a Comment