____________________________
Tänase päeva märksõna oli küünelakk. Mul on Dependi Cracked Effect küünelakk, mida kantakse tavalise küünelaki peale ja siis see hakkab ise pragunema. Mul on lilla, aga tahaks kõiki teisi värve ka. (:

1. tund oli lota. Kuna Yokka, Rika, May ja Iirys olid sellest küünelakist väga vaimustunud, siis nad hakkasid küüsi lakkima. Tunni ajal. Ma lakkisin ühe küüne. Ma vahepeal jälgisin õpetajat ka, aga tundus et ta ei tee välja. Kui hakkasime Lauraga koju minema, oli Yokka tee peal ja ütles, et ta olevat eKooli küünte lakkimise eest märkuse saanud. Kui ma koju läksin ja eKooli vaatasin siis oligi : "Loodusõpetuse tund ei ole küünte lakkimiseks!" :d Normal. Ok venes oli jutustamine, Yokka hakkas närvama kui ta jutustas - näppis oma markeri korki ja siis ma proovisin talt seda ära võtta, mille peale ta pani solvu maha. Siis kui minu kord tuli jutustada proovis ta mult vihikut ära võtta. :dd Kui ma olin ära jutustanud, hakkasin õiendama temaga ja siis me vaidlesime temaga (normal) ja õpetaja keelas meid mingi 4x ja lubas märkuse panna. Õnneks ei pannud. :d Siis geos oli mingid ilmadiagrammid, ei saanud eriti aru, siis oli ajalugu, Iirys kiusas mind. -.-# Mata konta sain "9" ja uhkustasin sellega klassis, mata muidu oli suht raske, bios lakkisin ühte küünt ja kõik hakkasid vinguma "Ouu, Karoliina, ära laki..." ormth, ilge hais käis üle klassi. :D Läksin Lauraga koju.
____________________
-"Well hello."
-"Nice jacket."
-"Who are you?"
-"Always the same inane questions... 'Who are you?'"
"'What do you want?'"
"'Why are you doing this?'"
"James... let's not play with our food."
