Powered By Blogger

Monday, 3 October 2011

Asjad / tegevused, mida teha sügisel.

Heitsau! Looooomulikult pole 2 sajandit kirjutanud, aga elate üle eks. :)

Sügis. See aasta mulle meeldib sügis. Vähemalt see esimene pool, kui kõik on veel värviline ja ilus ja trallallaa. Kuna aga olen !VÄGA! laisk inimene, otsustasin tuua põhjuseid, miks on sügis hea aastaaeg, ehk - mida teha sügisel? Guugledasin, tõlkisin ja siin ta nüüd on!


1.Mine õunu korjama!
2.Tee suur lehehunnik ja hüppa sinna sisse!
3.Osta / koo uus kampsun & kanna seda.
4.Kanna kampsuneid, mille suvel kappi panid.
5.Kasuta oma küpsetistes kaneeli.
6.Mine metsa/parki jalutama ja märka muutuseid, mis tekivad kui suvi muutub sügiseks.
7.Korja koju värvilisi puulehti ja pane nad vaasi /raamatu vahele kuivama.
8.Küpseta/valmista toite-jooke õuntega, pirnidega (õunavaht, õunapirukas, õunakook, õunasiider, õunamahl, õunsašnitsel, šokolaadi-pirnikeeks jne…)
9.Kanna jälle sokke/villaseid sokke.
10.Tähista Halloweeni! Ja kõike mis sellega kaasas käib (korralda pidu, vaata õudusfilme jne…).
11.Kanna kaasas taskurätikuid.
12.Vihmastel päevadel joo kakaod ja võta aega enda jaoks.
13.Jää koju pühapäevaseks küpsetamiseks.
14.Kanna värvilisi sukkpükse/sukkasid.
15.Valmista lõpuks see halloweenikostüüm, mida alati oled tahtnud valmistada.
16.Tee kunsti.
17.Vali telekast oma lemmiksari ja vaata seda regulaarselt.
18.Leia suurepärane komplekt sallist, kinnastest ja mütsist.
19.Tähista surnute mälestuspüha.
20.Alusta tee joomisega iga päev! Ole soojas!
21.Tee palju pilte endast, lehtedest, õuntest, sügisest, sõpradest!
22.Korista ära sahtlid, mille koristamiseks sul pole varem aega olnud.
23.Tee ilu-raamat, kus on väljalõiked headest nippidest (cosomost, buduaarist jne…).
24.Valmista konserve ja moose sügise andidest (õunamoos, kõrvitsasalat, konserveeritud kurgid jne…).
25.Tegele aiatöödega (istuta maasikataimi, vaarikataimi, riisu lehti jne…)
26.Söö palju õunu, see sisaldab rohkelt C, A ja E vitamiine, rauda, kaltsiumi, kaaliumi, magneesiumi ja vajalikke kiudaineid!
27.Naudi sügist! :)






Vabandan kõikvõimalike õigekeelsus vigade pärast. ._.

No comments:

Post a Comment