Saturday, 16 April 2011
Who am I to Say?
Heihei. Mõtlesin, et hakkas jälle blogi pidama & kustutasin vanemad postid ära, need olid nõmedad. Ok, eile, reedel, oli kool eks ja tunnid eks ja väga huvitav. Mingi õhtupoole läksime Joanna & Yokkaga muulile pildistama. Et väga ilus päikeseloojang pidi olema. Yokkal oli kaamera, niiet tema suurema osa ajast pildistas. Aga väga ilusad pildid tulid. (: Ma ka sain natuke pildistada, ma ei teagi, kuidas need välja tulid. Pole näinud. Aa, siis me panime Joannaga Traktorile lilli ja pidasime vaikusehetke (ausaltöeldes, ma ei tea ise ka, kes on Traktor, kuigi mina mõtlesin ta välja :D). Siis Joanna leidis surnud, PEATA hiire, no päris jube ju. :S Siis saabus õhtu parim osa : me jälle tõmblesime seal kivide peal ja mingi mees oli seal üleval, u viiekümnendates ja küsis Yokkalt, et kui suur objektiiv ta kaameral on orsmth ja siis Yokka vastas talle midagi ja siis see mees rääkis, et kui vaadata, selle kahe saare vahel on üks väike saar ja selle kohal on ufod. :D:D:D Siis Joanna ütles, et äkki see on mingi väga suur lind. :D:D aga mees ütles, et ei saa ju olla, see on sama suur kui päike. Tal olevat ka olnud ufodega kokkupuuteid, ta käis hiljuti Tallinnas opil ja ta kehast avastati 10% mingeid tundmatuid aineid orsmth. :D:D:D:D Siis ma küsisn talt, et kas ta vaatas seda saadet "Häädemeeste ufod". Ta ütles, et ta on järgmise osa kaasautor. Väga põnev. :D Lõpetuseks ütles ta, et meid ei juhi Piibel vaid hoopis midagi muud ja suuremat. Igatahes, väga põnev oli. :D Siis mingi rattaga poiss oli sõitnud seal muuli peal mingi sada korda edasi-tagasi ja me Joannaga karjusime talle, mina põhiliselt MAS ja Joanna igasuguseid sõmusõnu. :D Aga siis see poiss oli seisma jäänud ja me hakkasime temaga rääkima. Ärgearvake, ta käis 2. klassis. :D Aga ta oli täiega armas. (: Me küsisime talt igast küsimusi, et kas Viive Karnau on teda õpetanud ja Yokka rääkis, et tema jääb ikka sulle meelde ja ratta kohta küsisime ja igast veel, vaeseke oli täitsa segaduses juba. Siis me liikusime edasi (kooli poole) ja seal kaardi juures me veel jaurasime ja siis ta küsis, et kas me homme tuleme ka siia, niiarmas. (: Siis me läksime Wiideka juurde kossukale ja seal olid mingid tited, 3. klass. :D Kerdi vend oli ka. :D:D:D janohh, me mängisime seal kunni nendega, lõpuks ikka läksime minema, mul oli räigelt külm ka (normal). Teel Joanna juurde me laulsime ja Joanna teelõgul me laulsime kõik koos Hope - Who am I to Say, niiarmas. <3 Lõpuks, kui ma läksin Yokkaga special kohas lahku, siis me karjusime üksteisele Ja ja Ei (ei mäleta, miks :D). Üle metsa pmst. Ei, tore päev oli. (:
Subscribe to:
Post Comments (Atom)

Nii vägeva jutuga mees :D Aga muidu nii tore et sa uuesti blogima hakkasid, vaata et sa kirjutad ka siis ; ))
ReplyDelete"Like" paneks kui saaks. :D
ReplyDelete