Powered By Blogger

Tuesday, 26 April 2011

Õnnepisar.

Tsauuu. Ahh, mai viitsi kirjutada eelmistest päevadest, aga Rika ja May sünna oli. <3
Aga täna oli koolkool. Hommikul mai ei jõudnud juukseid kammida, niiet suht imeliku sonxiga läksin bussi peale. :D 1. tund oli kehaline. Alguses pidime jooksma 3 stadka ringi, tegime teatejooksu ja mängisime peasapalli. Suht tuleb see löömine välja juba (Y). Siis läksime Mayga stadkalt tema juurde, siis Yokka joinis meiega ja me läksime May juurde. KIISU ON LÕPPARMAS, NAGU SÕNUSELETAMATULT ARMAS. Sellist sõna pole olemas, et tema armsust kirjeldada. <3 Ok, läksime siis kooli ja musa oli. Musas oli igav, Mayga lakkisime küüsi, siis me otsustasime vetsu meikima minna. :D Leppisime kokku, et ma lähen enne ja May tuleb järgi. No ja sii sme olimegi seal vetsus ja meikisime. :D A, enne seda me vastasime laulu "Kevad". 10 saime, yeyy. May jõudis vetsust tagasi alles siis, kui tunnilõpukell helises. :D Söök, njom. Inimeseõpetus. Suht igav oli. Vene. Pidime jutustama juttu, aga jäi kolmapäevaks. (Y) Me palusima Yokkaga tunni alguses, et jutustame homme, spasiiba. Niimoodi ütlesime spasiiba, spasiiba, nagu palun (arvasime, et see on palun :D) ja siis tuli meelde et w00t hoopis pašaalõsta on :D:D:D Siis tuli arvuti, me tegime uuesti oma mingi arvuti põhiteadmiste konta, mul oli enne "4" see. Ja näitasime ajalehte ka, saime "9". (: Lotas läkisme Widemanni parki ja pidime mingite energiate ja jõudude kohta töö tegema. Tegin Lauradega. Me palusime Marittal kohe ära kontrollida ja siis andis tagasi, w00t suht miinused olid igal pool. Proovisime siis ära parandada. Korjasin siniliiliaid ka Yokkale. <3 Klassijuhatajas tuli tugiõpilane mingitest küsitlutest rääkima, mida me kunagi tegime. Suht nii, et rääkis ära ja siis küsis : " Kas on küsimusi? " Vaikus. Siis mingi tükk aega oli vait ja siis oli tõeliselt awkward. Siis ta küsis veel seda mingi 2x ja ikka ei saanud aru et küsimusi pole. :D:D:D Ok suht kahju oli tast ka. äks ära, vaatasime mingeid munavideosid, mida me tegime ja siis koju. (Y) Läksin Lauraga ja Keio hakkas sõimama. Ma sõimasin vastu ka. (: Laura terve tee pinnis mult infot. Lõpuks sai ka aga see ei andnud talle ikka midagi. :D Kell 17.00 läksin solfi, seal sai jälle naerda. (Y) Niikaua olen tühja passinud, aga nüüd õppima + Meeleheitel koduperenaised algavad. (: See ya!

No comments:

Post a Comment