The city of angels is lonely tonight.
Sunday, 17 July 2011
Sidrun.
Issand teate nalja vä? :D:D:D:D
Mul on 3 päeva pärast sünna ja ma ei tea millal ma pean, kelle ma kutsun ja mis ma teen.
Minuarust väga vinge.
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment