Powered By Blogger

Sunday, 17 July 2011

Sidrun.

Issand teate nalja vä? :D:D:D:D
Mul on 3 päeva pärast sünna ja ma ei tea millal ma pean, kelle ma kutsun ja mis ma teen.
Minuarust väga vinge.


No comments:

Post a Comment